AKTIVITY PRE FIRMY

Firmám po celom Slovensku pomáhame so starostlivosťou o zdravie zamestnancov a prechodom na cirkulárnu ekonomiku. Spolu s našimi partnermi hľadáme možnosti, ako túto starostlivosť realizovať bezplatne či s výraznými zľavami. Našim cieľom je šíriť osvetu o zdraví a zdravom životnom prostredí aj v obdobiach, kedy na ne v spoločnostiach nezostávajú finančné prostriedky.

ZDARMA

ONLINE FYZIO WORKSHOP: ZDRAVÝ CHRBÁT

Sedavé zamestnanie si vyberá svoju daň v rôznych aspektoch života. Ako vyzerá správny postoj, ako sedieť dlhé hodiny za počítačom alebo v aute. Naučíte sa zaktivovať hlboký stabilizačný systém ("core"), a dozviete sa, aké pomôcky a stoličky sú vhodné a ktoré sú len marketingovým ťahom výrobcov. Trvanie 60 minút.

ZDARMA

ONLINE PREDNÁŠKA: ZJEME SI PLANÉTU?

Tretina vyrobených potravín končí v koši. Nevyhadzujeme len naše peniaze - vyčerpaná pôda, vyplytvaná voda a minutá elektrická energia. Okrem plytvania má obrovský dopad na životné prostredie aj zloženie nášho jedálnička. Prednáška plná faktov, štatistík a dát. Tému rozoberieme z ekologického, ale aj nutričného hľadiska. Trvanie 60 minút.

ZDARMA

ONLINE PREDNÁŠKA: NAJČASTEJŠIE MÝTY V STRAVOVANÍ

Informácií v oblasti výživy neustále pribúda a je problém sa v nich správne zorientovať. Tieto informácie neustále evidujeme, zbierame a vyhodnocujeme a podávame ich ďalej v zrozumiteľnom jazyku, pretože jedlo nás má tešiť, nie prinášať zmätok a trápenie. Nechajte si poradiť priamo od odborníkov. Trvanie 60 minút.

BENEFIT
PORADCA

Využite našu službu bezplatného finančného poradenstva v oblasti benefitov. Napíšte nám a zistite, či môžu byť aktivity v oblasti zdravia a vzdelávania, v zmysle zákona o dani z príjmov, aj nedaňovým nákladom. Alebo chcete vedieť, čo tento rok s 2% z daní, aby z toho vaša firma a zdravie zamestnancov benefitovali čo najviac? Prípadne máte iné otázky? V oblasti financovania benefitov je ich veľa a preto je tu náš špecialista na dane a fakturáciu, Igor.

KONTAKTUJTE NÁS